32MB SDRAM · 3.3V · TSOP-54 · Legacy Sync DRAM
| Номер детали | W9825G6KH |
|---|---|
| Производитель | Winbond Electronics |
| Type | SDRAM |
| Capacity | 256 Mb (32 MB) |
| Bus Width | 16-bit |
| Speed | SDR SDRAM 100 MHz |
| Корпус | TSOP-54 |
| Напряжение питания | 3.3 V |
| Рабочая температура | 0°C to +70°C |
| RoHS | Yes |
| VDD | 3.3 V |
|---|---|
| Data rate | 100 MHz SDR |
| CAS latency | 2 or 3 |
| Banks | 4 |
| CMD | Standard SDRAM |
|---|---|
| DQ | 16-bit data |
| DQMH/L | Byte mask |
| Номер детали | W9825G6KH |
|---|---|
| Orderable Qty | 1 pcs – 10,000+ pcs |
| Цена (1–9 шт.) | По запросу |
| Цена (10–99 шт.) | По запросу |
| Цена (100–499 шт.) | По запросу |
| Цена (500+ шт.) | Лучшая цена |
| Lead Time (stock) | 3–7 business days |
| Упаковка | Tray / Tape & Reel (T&R) |
| Экспортный контроль | EAR99 (No license required) |
The W9825G6KH is a 32MB SDRAM · 3.3V · TSOP-54 · Legacy Sync DRAM from Winbond, widely used in UAV and drone applications.
This component is a popular choice among drone engineers for its reliability, performance, and industry ecosystem support. UAVCHIP maintains stock of W9825G6KH for rapid global fulfillment.